Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí vylepšení webu -> vylepšení počasí na web

# 08.10.2007, 20:49

Jirka
Pošlete příklad stránky, kde chybu pozorujete.

Anonymní
Avatar
# 09.10.2007, 14:43

Omlouvám se ale k chybě dochází zřejmě jen na localu,jak jsem nahral stránky na server je vše v pořádku,ještě jednou promiňte a děkuji,Jirka

Anonymní
Avatar
# 09.10.2007, 16:01

štve mě že jako člen nemužu vytvořit TEMA!!!:!!:

Anonymní
Avatar
# 09.10.2007, 16:05

Hyno4
To by mělo jít. V jakékoliv z 6 sekcí (např. sekce Předpověď počasí) le dole na stránce vytvořit nové téma pomocí formuláře, který tam je.

Anonymní
Avatar
# 30.10.2007, 13:36

V XML kanalu chybí stále teplota pro Ústecký kraj? Jde o chybu nebo tento údaj nemáte?

# 30.10.2007, 16:22

snek
Díky, opraveno

Anonymní
Avatar
# 06.11.2007, 12:55

Teplota Ústí byla nějakou dobu opravena, ale opět nejde :(

Anonymní
Avatar
# 09.11.2007, 07:41

Ještě jsem si všiml , že v XML kanálu v předpovědi pro ČR 1. den občas chybí stav v textové podobě je tam napsano Bude většinou . Denní teploty se budou pohybovat kolem 5°C. V noci teplota klesne k 1°C.;-)

Anonymní
Avatar
# 12.11.2007, 11:47

Umístil jsem vaši ikonu na stránky, ale ten </div> , který máte za javascriptem, dělá na stránce bordel. Není možné to nějak ošetřit? Dělám validní stránky a hodně klientů na toto slyší.. a když zjistí že stránky nejsou validní, není to pro mě dobrá vizitka.

Díky

# 12.11.2007, 18:02

Do kódu na vaší stránce vložte pod náš kód:

<script type="text/javascript" src="div.js">
</script>

A do souboru div.js napíšete:

document.write("</div>");

A máte to validní.

Anonymní
Avatar
# 15.03.2008, 18:32

Proboha proc je ten kod mimo, proc nedate ten div pryc? Za druhe co dela doctype na pocasi kdyz uz ho na strance mam, tomu rikate validni kod ??
Odmitam tuto cunarnu, bud stim neco udelejte nebo tohle kazi celou validitu stranky :!!:

PROBOHA :
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fpra...

Anonymní
Avatar
# 15.03.2008, 19:57

Zase koukam ze prispevek byl smazan, gratuluji ale uz vase ***** ve zdrojaku nechci dokud to nedate pryc, nemam zajem na tom aby nuceny tag </div> ktery zacina v javascriptu byl porad zobrazovan na W3C jako nevalidni, kazi to celou stranku.

Koukal jsem na minulou odpoved kde jste odpovedeli ze kod je (usnadneni) spis ke zlosti !

Tohle ani blueboard nedela a to to dava jako free.

:!!: :!!: :!!:

# 15.03.2008, 21:08

certcv
Nevalidnosti se lze zbavit a nebo zažádat o xml kanál.

Prohlédněte si server Atlasčeska.cz

Osobně nevím k čemu vám validita je, ale to tu rozebírat nebudu. To bychom se museli přesunout na jiné diskuse (jako jakpsátweb.cz atd.)

Anonymní
Avatar
# 16.03.2008, 09:08

Proč validní kód? Doporučuji nastudovat. http://validator.w3.cz/docs/why.html.
Dodat chybové řešení a jako návod k opravě uvádět řešení na straně webu je docela čuňárna a souhlasím s certcv. Ve chvíli kdy se totiž váš programátor "zblázní" a onu úpravu nebo jiné validní řešení aplikuje, budou stránky našich zákazníků chybové.
O xml kanál jsem včera zažádal a zatím nic.

Anonymní
Avatar
# 16.03.2008, 10:39

Jsem zvedav az toto reseni pouzije zacatecnik na web v nakem tabulkovem layoutu, bude celkem az to bude resit tyden.
Opravdu by me zajimalo co je tak sloziteho dat to alespon nak takto


<div uzivatelova definice>
<script></script>
<a href="odkaz sem"> odkaz na pocasi </a>
</div>

Nebylo by to lepsi reseni a tu cunarnu radeji vyhodit ze zdrojaku ?? a nebo dejte definici do $_GET[''] a je to ne ?
Nebo je to snad priliz tezke ? :)

# 16.03.2008, 11:18

certcv
Daný skript si můžete na stránku načíst pomocí PHP a první řádku odstranit (stejně jako document.write). Podobně to má řešené Sběrnice.net.

Změnit to již nelze, protože stovky webů využívají tuto verzi.

0
# 16.03.2008, 13:38

Dobrý den. Nevím, kde dělám chybu, ale nemohu nějak najít navigaci k možnosti umístit počasí na web. Nedávno byl odkaz v pravém sloupci dole...

Anonymní
Avatar
# 16.03.2008, 14:00

A co začít vydávat druhou opravenou verzi souběžně se současnou? Přeci nebudete čekat až budou chybovou verzi používat místo stovek, tisíce a nebo desetitisíce webů?

# 16.03.2008, 15:01

Nově jsme dnes přidali XML kanál obsahující aktuální počasí v České republice (zprávy o počasí z jednotlivých míst ČR).

Dodáván je na požádání, jako XML kanál s předpovědí počasí.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.